TELEFON i FAX DO NASZEJ KSIĘGARNI
227580359 (+48227580359)

Znaleziono: 1

Literatura — seksuologia

Seks jest jedną z podstawowych, instynktownych potrzeb człowieka, jednak w przeciwieństwie do zaspokajania głodu czy potrzeby snu — może nastręczyć wielu problemów osobom chcącym żyć w zgodzie z wartościami przekazywanymi z pokolenia na pokolenia oraz aktywnym członkom Kościoła Katolickiego. W dobie pełnego otwarcia na tematy niegdyś uważane za intymne, przeznaczone jedynie małżonkom, edukację seksualną w formie podawanej przez szkoły oraz inne instytucje uznaje się za upadek podstawowych wartości.

Aby wrócić na prawidłowe tory, dogłębnie poznać znaczenie seksu dla prawidłowego rozwoju człowieka, a także skonfrontować to, co nas zalewa z zewnątrz (szkoły, media, moda) z tym, co zgodne z tradycją i wiarą — warto sięgnąć po literaturę oferowaną przez księgarnię Antyk. Seksuologia w ujęciu prezentowanych przez nas autorów pomoże Ci odnaleźć właściwe miejsce dla rozwoju płciowego w życiu codziennym.

Opracowania z zakresu seksuologii — literatura spod pióra największych autorytetów

Dzięki ścisłej selekcji publikacji sprzedawanych pod szyldem księgarni Antyk masz pewność, że treści, które zamówisz, szeroko omawiają temat i przeciwstawiają się nowoczesnym trendom mających tendencje do traktowania seksualności w sposób sprzeczny z tradycją i kulturą chrześcijańskiego świata wartości. Tym samym książki, które zamawiasz, to opracowania popełnione przez wybitnych, doświadczonych w temacie specjalistów. Zachęcamy do składania zamówień, a w przypadku pytań do kontaktu z naszą księgarnią. Chętnie pomożemy w wybraniu najlepszych pozycji — nie tylko z zakresu literatury związanej z seksuologią i edukacją seksualną.