TELEFON i FAX DO NASZEJ KSIĘGARNI
227580359 (+48227580359)

Znaleziono: 1

Księgi o liturgii

Msza święta oraz różne nabożeństwa to formy sprawowania kultu, które — choć na co dzień są dostępne dla wszystkich wiernych, to nie zawsze są dla nich w pełni zrozumiałe. Pomimo wprowadzenia do mszy świętej języka ojczystego, który zastąpił łacinę, nadal wiele osób może mieć problem z rozszyfrowaniem niektórych sformułowań i dostrzeżeniem ich głębszego znaczenia. Dlatego właśnie w naszej ofercie Klienci znajdą księgi o liturgii, które są nieocenioną pomocą w jeszcze lepszym zrozumieniu najważniejszych dla katolików obrzędów.

Interesujące księgi o liturgii

Dostępne w naszej ofercie księgi o liturgii to szansa na dostrzeżenie we mszy czy też nabożeństwach niuansów, które nawet najbardziej gorliwym wiernym mogą na co dzień umknąć. Dzięki lepszemu poznaniu samej struktury obrzędów, ale też używanych w nich naczyń, wypowiadanych słów czy gestów wiele osób ma szanse dostrzec nie tylko ich piękno, ale też lepiej zjednoczyć się w modlitwie z celebransem, a przez to — pogłębić swoją wiarę.

Księgarnia Antyk — tu znajdziesz największy wybór ksiąg o liturgii

Jako księgarnia religijna mamy ogromny wybór ksiąg o liturgii. Każda z nich została pięknie i starannie wydana — mają m.in. twardą oprawę gwarantująca możliwość wieloletniego użytkowania bez zniszczenia książek. Zachęcamy zatem do bliższego zapoznania się z całym asortymentem — nie tylko wspomnianych pozycji. Oferujemy bowiem bogaty wybór innych dzieł z zakresu historii, poradników, poezji, jak również książek opisujących literaturę faktu. Szczegółowe okienko wyszukiwania po lewej stronie pozwoli Ci na szybkie i bezproblemowe odnalezienie interesującego Cię dzieła. Zapraszamy!